30866Quattron Pro Beyond Full HDpage_1553300

Quattron Pro Beyond Full HD

Quattron Pro .1 – מעבר ל FULL HD
תמונה ברזולוציה גבוהה יותר מזו של Full HD, פי 2.5 יותר פיקסלים משניים, מיליארד גווני צבע  ותמיכה עתידית בתוכן 4K .בטלוויזיות Quattron Pro שלנו רואים פרטים מעבר ל-Full High Definition.
2. פירוט מעבר ל-Full HD
סדרה UQ10 מעוררת ההשראה של Sharp משדרגת את איכות התמונה, על מנת לספק לכם פירוט מעבר ל-Full High Definition. טכנולוגיית Quattron Pro הייחודית והאקסקלוסיבית של Sharp מספקת פי 2.5 יותר פיקסלים משניים לרזולוציית תמונה גבוהה מ-Full HD. רק סדרה UQ10 יכולה לספק פרטים עדינים יותר  ומיליארד גוני צבע יותר. סדרה UQ10 נבחנה ואושרה להסמכת THX Display ע"י THX Ltd. על מנת להתאים לסטנדרטי האיכות והביצועים הגבוהים ביותר.


3. חוויית צפייה אולטימטיבית סוחפת
שומר המסך החדשני של Sharp משפר את עיצוב הפנים של סביבת המגורים והופך את הטלוויזיה לגלריית אמנות כשהיא אינה בשימוש באמצעות הצגת תמונה משפחתית מועדפת או צביעת המסך באופן שיתאים לסביבה הביתית. אפשרות זו היא ידידותית לסביבה היות ומצב שומר המסך צורך 30-40 ואט בלבד (כמו נורה קטנה) ומאפשר את אותה דרגת בהירות כמו תמונות רגילות התלויות על הקיר בסביבה ביתית.
4. מסך ענק
מסך ענק גודל המסך של סדרה UQ10 מרשים באותה מידה כמו איכות התמונה והעיצוב. סדרה UQ10 הזמינה בגודלי מסך 60", 70" ו-80", מציעה את חוויית הצפייה האולטימטיבית הסוחפת, בין אם זהו הריגוש של סרט, האקשן מאירוע הספורט הגדול או התוכן האישי שלכם. טכנולוגיית הפנל החכמה של Sharp ורזולוציה מוגדלת פירושן שמרחקי הצפייה הם 2.3 מ' עבור מסך ה-60", 2.7 מ' עבור מסך ה-70" ו-3 מ' בלבד עבור מסך ה-70", אידיאליים עבור חללי המגורים המגוונים של ימינו.
 5. פי 2.5 יותר פיקסלים משניים לרזולוציית תמונה גבוהה מ-Full HD
Quattron Pro היא הדור השני של טכנולוגיית התמונה מרובת הצבעים Quattron, הייחודית של Sharp, המוסיפה פיקסל משנה צהוב נוסף לפיקסלים המשניים הסטנדרטיים אדום, ירוק וכחול (RGB) המשמשים בתצוגות LCDרגילות.

Quattron Pro משלבת את טכנולוגיית בקרת הפיקסלים המשניים החכמה של Sharp, המסוגלת לחלק לשניים (מעלה ומטה) את הפיקסלים המשניים המורכבים מארבעת צבעי היסוד (RGBY), ומייצרת 8 פיקסלים משניים לפיקסל, המבוקרים בנפרד. טכנולוגיה זו מפיקה 16 מיליון פיקסלים
משניים – 10 מיליון יותר מאשר בטלוויזיות 
Full High Definition רגילות.

סדרה QU10 מסוגלת להציג פי 2.5 יותר פיקסלים משניים, הודות לטכנולוגיית Quattron Pro האקסקלוסיבית של Sharp, זוהי רזולוציה גבוהה מ-Full HD, המאפשרת צלילות ודרגות עומק וצבע חסרות מתחרים. 
 

6. מנגנון השבחת התמונה הבלעדי של Sharp

באופן טבעי, לא כל תוכן בו תצפו יהיה Full High Definition אמיתי. לכן, סדרה UQ10 כוללת את מנוע התמונה שלSharp וטכנולוגיית השבחת תמונה, על מנת להבטיח שתמיד תצפו בתמונות באיכות האפשרית הטובה ביותר, ללא תלות בתוכן או במקור.

טכנולוגיה חדשנית זו מאפשרת לסדרהUQ10 להשביח את התוכן הנצפה ולשדרג בחוכמה את התמונות, בין אם הם שידורי כבלים, טלוויזיה, בלו-ריי,DVD, משחק וידיאו או שידורי לוויין. דבר זה הופך את כל מה שאתם צופים בו לחד וחי יותר ומפיק את איכות התמונה הגבוהה ביותר האפשרית ממקור האות הנכנס הנבחר.
יתר על כן, הוא מוכן לעתיד – סדרהUQ10 היא טלוויזיית ה-Full High Definition היחידה בשוק המנגנת תוכן4K דרך HDMI, מנגנת תוכן 4K טבעי וכמו גם משדרגת ל-4K מקור Full High Definition או מקור ברזולוציה נמוכה יותר.
7. הרמוניה של צלילים
טכנולוגיית רמקולים HXT מבית Yamaha משלימה את איכות התמונה ומספקת עומק חדש לאיכות הסאונד, דבר שלא היה נפוץ קודם בטלוויזיות שטוחות דקיקות. טכנולוגיית Harmonics Enhancer Extended (או HXT) משפרת את טווח הטרבל כמו גם את הבס באמצעות שחזור ההרמוניות להשגת תפיסה משופרת של הקלטה באיכות גבוהה במיוחד (הי-פי), ולנצל עד תום גם את הממדים הפיזיים המוגבלים של מארזי מערכות השמע הקומפקטיות של ימינו. טכנולוגיית HXT מפצה לא רק על שמע נמוך אלא גם על בינוני וגבוה, ומספקת צליל בס עשיר ועמוק יותר וצלילי טרבל חדים יותר ומשיגה סאונד עשיר ואמיתי בהשוואה למקור. 
 


8. טכנולוגיית Quattron יותר צבעים מאי פעם
טכנולוגיית ארבעת צבעי היסוד (RGBY) עטורת הפרסים של Sharp מוסיפה פיקסל משנה צהוב לפיקסל האדום-ירוק-כחול (RGB) הרגיל ומאפשרת לשחזר צבעים הקשים או אפילו בלתי אפשריים להצגה באמצעות טכנולוגיית LCD רגילה.

 Quattron מפיחה חיים בתוכן המוצג במרקע הודות לטכנולוגיה החדשנית שלה. הצבעים טבעיים ומפתים יותר, והיא מפיקה מיליארד גוונים יותר ומרחב צבע גדול יותר מאלה שטלוויזיות LCD רגילות המשתמשות בטכנולוגיית RGB סטנדרטית יכולות ליצור – בעיקר גוני זהב, צהוב, ירוק וכחול ים. שחזור מתקדם בולט זה של גוני צהוב מספק מרחב רחב חסר מתחרים במדרג צבע להצגת צבעים בדיוק כפי שהם בטבע, עם פרטים, קווים וגוונים המופקים כולם בדייקנות וחדות עילאיים.


9. תמונה עוצרת נשימה
סדרה UQ10 משתמשת בטכנולוגיית Quattron Pro להפקת שחזורי צבע טובים יותר, תמונה חדה יותר וניגודיות גבוהה יותר המשולבים יחדיו ליצירת תמונה מהממת עם יותר עומק מאי פעם. ההבדל מהמם בתמונות רגילות אך עוצר נשימה ממש בתלת-ממד. חשובה לא פחות מאיכות התמונה היא העובדה שכל זאת אפשרי גם תוך צריכת חשמל נמוכה יותר מטלוויזיית Full High Definition רגילה, דבר ההופך אותה לאחת מהטלוויזיות החסכוניות ביותר בעולם

10. טלוויזיה חכמה
הטלוויזיות של היום הן יותר מרק צפייה בסרטים או בתכניות, הן כעת גם שער לעולם של תכנים מקוונים. סדרה UQ10 של Sharp היא מחוברת במלואה, ומספקת אינטגרציה עם מכשירים ניידים וחכמים. וממשק צבעוני חדש, קל לשימוש ולהתאמה אישית המספקת לכם גישה לעולם התכנים שלכם.
Aquos Net+, פורטל הטלוויזיה החכם של Sharp, מבטיח שעות של בידור אינסופי. ממגוון רחב של שירותי VOD יוקרתיים הזמינים במדינתכם, ועד מעל 1500 ערוצי טלוויזיה חינמיים עולמיים המועברים לטלוויזיה שלכם באמצעות האינטרנט. Sharp מחויבת לספק את חוויית הצפייה הטובה ביותר, סדרה UQ10 משלבת טכנולוגיה ייחודית וחדשנית, המופעלת באמצעות Octoshape, המאפשרת גם לבעלי רוחב פס במהירות 5Mb ליהנות מנגינת HD חלקה. עכשיו, כמעט כל בית באירופה יכול ליהנות מטלוויזיית High Definition ללא הפרעה, ללא קשר לאיכות חיבור האינטרנט שלהם. ניתן לגשת לכל ערוצים אלה דרך הפלטפורמה החכמה של הטלוויזיה ,בלחיצה פשוטה על הסמל, ולפתוח עולם שלם של תכנים. חיבור טלוויזיה UQ10 של Sharp למכשירים החכמים שלכם היא פשוטה ומהנה. ניתן לשלוט בטלוויזיה באמצעות מחוות עם הסמארטפון או הטאבלט, הודות לאפליקציה הניידת Aquos Remote Lite. תיהנו מהמדיה והמשחקים בסמארטפון או הטאבלט שלכם על גבי המסך הגדול של טלוויזיית ה-UQ10