31592מכונות הכביסה של שארפpage_1561500

מכונות הכביסה של שארפ

מנוע אינוורטר
מנוע אינוורטר מפחית את רעידות המכונה ומגביר את יציבותה. המכונה שקטה במיוחד גם בעת הסחיטה. מנוע האינוורטר חוסך עד %40 בצריכת החשמל.
 
מערכת ניקוי וקרצוף
מערכת של זרועות הרמה בעלות צורה ייחודית של S, הכוללת 10 בליטות קרצוף (5 מכל צד) להרמת הכביסה אל ראש התוף לשיפור יעילות הכביסה. 10 בליטות קרצוף מקרצפות את הכביסה בזמן השטיפה, העיצוב הייחודי של מערכת ההתזה מסייע למים לחדור בקלות בין הסיבים ולהסיר את הלכלוך. 
חיישן חכם
מחשב את משקל הכביסה על ידי מדידת גובה התוף. החיישן קובע את כמות חומר הניקוי המתאימה לכל כביסה, ובהתאם לכך מכוון אוטומטית את משך התכנית ואת צריכת המים והאנרגיה.
 
תוף הפלא
תבנית התוף החדשה מעניקה יותר הגנה לכביסה. הוא מכבס בעדינות יתרה את הבגדים וצורתו מנוקבת החורים בצורת פנינים מגבירה את ביצועי השטיפה והסחיטה ומפחיתה את בלאי הבגדים.
חיזוק ע"י עיצוב פסים
גוף מכונת הכביסה מעוצב באופן המגביר את יציבות המכונה ומפחית רעידות.
 
Eco מערכת ידידותית לסביבה
כאשר מטען הכביסה אינו מלא, צריכת האנרגיה יורדת אוטומטית עד %50. בנוסף, צריכת המים וזמני הכביסה פוחתים משמעותית, כיוון שמכונת הכביסה יכולה לזהות  את כמות הכבסים.
 
מערכת סילונית Jet System
המערכת הסילונית כוללת מנגנון הזרקת מים לתוך מכונת הכביסה, סט זרועות בעיצוב מיוחד הנמצא בתוך התוף ומערכת סירקולציה חוזרת. בזכות המערכת, הכביסה נעשית יעילה יותר ומסירה אף את הכתמים הקשים ביותר.

במכונת הכביסה של SHARP מנגנון להזרקת מים בחלקו העליון של התוף. הזרקת המים יוצרת זרם מים חזק מאוד. הזרם החזק שוטף ומכבס בעוצמה רבה והתוצאה היא כביסה נקייה ומושלמת. 

גם כאשר המכונה מלאה ב-8 ק"ג כביסה, מכונת הכביסה תצרוך אנרגיה מינימלית הודות למערכת ה-Jet System
מנגנון שטיפה כפולה
פטנט רשום: תכנון חלק ייחודי של פנים הדוד לא מאפשר ללכלוך ולשאריות סבון להידבק  אליו. מכונת הכביסה שוטפת את שאריות המים והלכלוך מהדוד במהלך הכביסה, ובכך מונעת הצטברות בקטריות, הכתמת הכבסים וריחות רעים בכביסה הבאה.