333594K ULTRApage_1615800

ULTRA 4K

  פאנל ברזולוציית Ultra High Definition
  לטלוויזיות 4K Ultra HD LED מסדרת UD20 שלנו, רזולוציה גבוהה פי 4 מרזולוציית Full HD, המעניקה עומק, חדות ובהירות גבוהים פי 4. לכן, כל תוכן שתצפו בו בטלוויזיית AQUOS 4K בתקן THX, יהיה חד ומציאותי יותר, עם קשת צבעים נרחבת ממש כמו בחיים.

  HDMI 2.0 תומך ב-" 4K60P "
  HDMI 2.0 מגדיל מאוד את רוחב הפס עד 18 ג'יגה-בייט לשנייה. כתוצאה מכך, המשתמשים יכולים ליהנות מתוכן 4K60P באמצעות טלוויזיה תומכת HDMI 2.0 ונגן. כמו כן, HDMI 2.0 כולל פונקציות מתקדמות המיועדות לתמוך בדרישות השוק לשיפור חוויית הווידאו והאודיו של הצרכן.

  מחוברים לעתיד
  סדרת UD20 מקבלת קלט 4K עם HDMI 2.0 לתוכן של 60 פריימים לשנייה (fps).
  הודות לכניסת 4xHDMI המקבלת אותות 4K במקור (3840x2160) עם HDMI 2.0, לצרכנים מובטח חיבור מתקדם לקונסולות משחקים, נגני בלו ריי, סטרימרים ומכשירים נוספים.
  תצוגת צבעים עשירה
  בטלוויזיות רגילות משתמשים בתקן " BT.709 " לשידור HD . אולם, עם המעבר מאנלוגי לדיגיטלי, הסרטים יכולים להציג כיום יותר פרטי צבעים מאשר היה אפשרי בתקן .BT.709
  לכן, קבוצת (Digital Cinema Initiative (DCI הקובעת את התקן לתכנים חדשים אלה, הרחיבה את מגוון הצבעים, וכך הטלוויזיות יכולות להציג צבע עשיר יותר ולהגיע לביצועים הקרובים לאיכות של סרט דיגיטלי בקולנוע.
   
  רואים את האיכות
  באמצעות הוספת חומר חדש לתאורת ה- LED האחורית, אנו יכולים להגדיל משמעותית את קשת הצבעים. הודות לטכנולוגיית Rich Colour Display שפיתחנו, מושגים ביצועים הקרובים לתקן DCI.
   
  יתרונות מנצחים
  טכנולוגיית Rich Colour Display החדשה שלנו מסוגלת לייצר צבע חי ומגוון יותר, כך שהצרכנים יכולים ליהנות מנופים הקרובים יותר למציאות, מסצנות טבע עשירות ומצבעי גוף טבעיים. ל- Rich Colour Display קשת צבעים הגדולה ב 21%- מטלוויזיות LED HD רגילות, והתוצאה היא תצוגה משופרת עד מאוד, המסוגלת להציג הרבה יותר גווני אדום וירוק.
   
  טכנולוגיה מתקדמת
  עם מערכת תאורת LED אחורית חדשה ומתקדמת, המאפשרת יותר צירופי צבעים, טכנולוגיית ה- Rich Colour Display יכולה להשיג ביצועים גבוהים מאוד בתחום הצבע.
   
  מעבד תמונה מתקדם Super High Resolution Image Engine
  לא כל התוכן הנצפה בטלוויזיית UD20 יהיה בפורמט 4K במקור. לכן, כדי להבטיח שהתוכן יוצג ברזולוציה אופטימלית, סדרת UD20 כוללת את מעבד התמונה Super High Resolution Image Engine הממיר ומשפר תוכן אוטומטית.

  רואים את האיכות
  מעבד התמונה Super High Resolution Image Engine החדשני ממיר תוכן לצפייה אופטימלית. זהו מעבד כפול ליבה המשדרג את האות המקורי לאיכות התמונה הטובה ביותר האפשרית, ומנתח ומשפר את התוכן ליצירת תמונה אידאלית החושפת פרטי פרטים. תמונות ברזולוציה גבוהה יותר, כגון 4K, דורשות פחות התאמות, בעוד שתמונות ברזולוציה סטנדרטית עוברות יותר התאמות.

  יתרונות מנצחים
  הצרכנים יכולים להתרווח וליהנות מתמונות משופרות של תכנים מכל מקור – כבלים, נגן בלו-ריי, DVD וסטרימר ברזולוציית 4K מדהימה, כך שכל תמונה המשודרת בסדרת UD20 חדה וחיה יותר ומבטיחה איכות תמונה אופטימלית.

  טכנולוגיה מתקדמת
  טכנולוגיה זו משתמשת באלגוריתם משופר המתאים עצמו לתמונות המקור. דקויות התמונה נחלקות לשלוש רמות פירוט (פרטים, פורמט צר ופורמט רחב). על ידי שליטה בשלוש רמות אלה בנפרד, מעבד ה- Super High Resolution Image Engine יכול להציג במדויק את ההגדרות האופטימליות בהתאם למקור.
  שליטה על ניגודיות מקומית
  שליטה על ניגודיות מקומית מחפה על תכונת העין האנושית ע"י הגדלת רמות הניגודיות (לבנים בהירים יותר ושחורים עמוקים יותר). הודות לטכנולוגיה זו, הפירוט והניגודיות על מסך הטלוויזיה משתפרים פלאים.

  רואים את האיכות
  טכנולוגיית Local Contrast Control מחלקת מחדש את גורם הבהירות של אות המקור, ע"י חלוקת האות לפיקסלים, ולאחר מכן מנתחת אותם. שליטה מדויקת זו בבהירות מגבירה את הניגודיות של כל המסך ומפיקה לבן בהיר ושחור אמיתי, וכתוצאה מכך התמונה חיה יותר.

  יתרונות מנצחים
  טכנולוגיית Local Contrast Control משפרת אוטומטית את הניגודיות והפירוט. כתוצאה מכך, דרגת הפירוט משתפרת מאוד, גם בסצנות חשוכות. מעבד התמונה בזמן אמת החזק שלנו מנתח את התמונה ומתאים את הניגודיות בכל פיקסל, להצגת יותר פרטים המאפשרים תמונה צלולה וחיה יותר. טכנולוגיה מתקדמת טכנולוגיה זו מאפשרת רמת גוונים מדורגת ומתוחכמת בסצנות חשוכות, המסייעת למנוע גווני שחור מרוח.
  תקן THX 4K
  תו התקן THX Display הושק בשנת 2006 ע"י חברה הקשורה לג'ורג' לוקאס, לאחר שימוש בטכנולוגיה בסרטי מלחמת הכוכבים. תו התקן קובע את הרף למצוינות באיכות תמונה, מבטיח צבע ואיכות תמונה ברמת אולפני סרטים, ומאפשר לצרכנים ליהנות באמת מתוכן באותה רמת פירוט וצלילות כמו באולפנים.

  רואים את האיכות
  צוות עיצוב המוצר שלנו שיתף פעולה עם מהנדסי THX כדי לפתח מוצר העומד במפרטים המחמירים ביותר בענף לאיכות תמונה ודיוק. סדרת UD20 עברה 400 בדיקות מעבדה של THX המקיפות 30 קטגוריות בדיקה, ומדדה 1000 נקודות נתונים כדי להבטיח שהיא משדרת בצורה הנאמנה ביותר סרטים ותכניות, ומעניקה איכות תמונה העולה בקנה אחד עם חזון הבמאי.

  יתרונות מנצחים

  העמידה בתקן THX ל- 4K מבטיחה כי סדרת UD20 נכללת בקבוצת מוצרים מצומצמת ומובחרת. התקן מבטיח שהצרכנים ייהנו מאיכות תמונה נאמנה למציאות, מתמונות חדות יותר ומצבעים משופרים, העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר לאיכות תמונה ודיוק.

  טכנולוגיה מתקדמת

  • עיבוד ושיפור תנועה: התקן מבטיח תנועה חלקה וצלילות ללא מתחרים, גם בסצנות הפעולה האינטנסיביות ביותר.
  • דיוק בצבעים: התקן מבטיח שצבעי יסוד וצבעים משולבים מופקים כראוי.
  • ביצועי פאנל: התקן מבטיח ניגודיות אחידה ובהירות לאורך כל המסך.
  איכות סאונד קולנועית
  על אף שהרמקולים הם המרכיב החשוב ביותר בהפקת הסאונד, הם הנפגעים ביותר ככל שהטלוויזיות נעשות צרות וקומפקטיות יותר. רמקולים רבים אינם מצליחים להתמודד עם המגבלות הפיזיות. לדוגמה – טלוויזיות צרות המגבילות את תנועת הקונוס של הרמקול ומונעות ממנו להשיג תנודתיות מיטבית (full stroke), דבר הפוגע באיכות הסאונד וגורם להפקת צליל בס גרוע.

  רואים את האיכות
  טכנולוגיית AudioEngine™ מבית Yamaha היא הדור החדש בתחום טכנולוגיות שליטה על שדות סאונד, המשלבת שלוש טכנולוגיות עיבוד עיקריות להפקת תוכן שמע בצורה נאמנה למקור ככל האפשר.

  יתרונות מנצחים
  AudioEngine™ מפיקה את המרב מממדיהן הצרים של הטלוויזיות הקומפקטיות והשטוחות כיום. התוצאה היא צלילים המגיעים לאוזני מאזינים כפי שהוקלטו במקור. הסאונד, המופק באיכות גבוהה, נשמע היטב בכל מקום בחדר.

  טכנולוגיה מתקדמת
  AudioEngine™ מבית Yamaha משלבת סאונד ותמונה לחוויה קולנועית אמיתית ולהפקת סאונד טבעי יותר. בד בבד, היא משפרת את תפיסת שדות הסאונד להענקת חוויית האזנה ריאליסטית ונוחה יותר, ללא קשר למיקום המאזין. יתרה מזאת, היא מצליחה להגביר טווחי טרבל ובס כאחד.
  הפלטפורמה החכמה + Aquos Net
  הפלטפורמה האינטואיטיבית + Aquos Net של שארפ מאפשרת להתחבר במהירות לתוכן המועדף עליכם. באמצעות Wi-Fi מובנה, תוכלו להיכנס מיד לאפליקציות, סרטים מהסטרימר, מוזיקה, משחקים ואתרי אינטרנט.
  • מגוון הולך וגדל של VOD פרימיום
  • ניתן ליהנות מצפייה משותפת על מסכים גדולים של " 60 ו-" 70 מסדרת UD20
  • מבחר עצום של אפליקציות

  לצפייה בסרטים ובסדרות הטלוויזיה של ,Netflixעליכם פשוט ללחוץ על כפתור Netflix בשלט

  Aquos Remote Lite (אפליקציית שלט טלוויזיה)
  המשתמשים יכולים לשלוט על סדרת UD20 באמצעות הסמארטפון והטאבלטים
  (iOS 
  ו- Android) דרך אפליקציית Aquos Remote Lite של .SHARP ניתן להתאים אישית פקודות באמצעות תנועות ניעור והפיכה. שליטה על עוצמת הקול באפליקציית Android (יש לבדוק אם קיים בשפתכם).
  תוכן דיגיטלי אישי בקצות אצבעותיכם
  • ניתן להציג את כל פעולות המשתמשים בטאבלט על המסכים הגדולים " 60 ו-" 70 של סדרת UD20.
  • טכנולוגיית DLNA - מאפשרת למשתמשים ליהנות מהתמונות, סרטוני הווידאו והמוזיקה שלהם ברשת הביתית שלהם.
  • Miracast - ניתן להציג כל תוכן שתרצו ישירות מסמארטפון ה- Android או הטאבלט שלכם על מסך UD20 עם Miracast™ . הודות ל- Miracast , המשתמש יכול לדבר בסקייפ בטאבלט או בסמארטפון, ולראות את האדם הנוסף על המסך הגדול של הטלוויזיות מסדרת UD20.
  • Bluetooth - ניתן להזרים תוכן ישירות מהמחשב הנישא, הטאבלט או הסמארטפון לטלוויזיות מסדרת UD20 באמצעות .Bluetooth
  דמיינו עיצוב מדהים לא פחות מאיכות התמונה
  • מיוצר מאלומיניום מוברש בחיתוך יהלום
  • קצוות דקים במיוחד, 10 מ"מ בלבד
  • מעמד בעיצוב חדש דמוי צבתות עקרב
  • עיצוב רגל דקה מעניק אפשרויות הרכבה רבות
  • מצב שומר מסך מאפשר למשתמשים להציג תמונה משפחתית או יצירת אמנות
  • אהובה על המסך כאשר הטלוויזיה כבויה